Vítáme vás na našem blogu... Snad se vám tu bude líbit... Přejeme pěknou zábavu!!

Pravidla blogu...ZDE...

Zápis SB ZDE

Adminky jsou:

Offline

Srpen 2009

New SB

26. srpna 2009 v 19:17 | Gaaruška |  Diplomi za SB
Tak a je tu new SB a je jim LadyL s jejím krasním blogem který najdete na adrese http://www.ladyl.blbne.cz/
a omlouvám se že je tak pozdě nestíhám

Páté SB

20. srpna 2009 v 10:31 | Gaaruška |  Diplomi za SB

Tak a je tu Páté SB Blog najdete na adrese http://naruto--yaoi.blog.cz/

Čtvrté SB

19. srpna 2009 v 15:45 | Gaaruška |  Diplomi za SB

Táááááááááák a je tu 4 SB adresa blogu je http://hitblog.blog.cz/
Mrkně te se Nebudete litovat

Reklamy Dávejte prosím sem

19. srpna 2009 v 0:14 | Gaaruška |  Reklamy
Pokavaď máte nějakou reklamu typu hlasuj a nebo klikni na nějáké jméno dávejte to prosím sem budu moc vděčná
Gaaruška

Třetí SB

18. srpna 2009 v 23:56 | Gaaruška |  Diplomi za SB
Tak a jetu třetí SB blog najdete na adrese http://mycherryblossom.blog.cz/ doporučuju se kouknout

Otáááázečka

18. srpna 2009 v 14:12 | Gaaruška
Ahojky chci se jen zeptat jestli sem mám dávat i povídky. Napište do komentíku jetli jo nebo ne budu vám mocinky vděčná.

Druhé SB

17. srpna 2009 v 19:08 | Gaaruška |  Diplomi za SB

Mé druhé SB a je jím Merys
s jejím blogem který nejdete na adrese http://marusik007.blog.cz/

Chceš SB??

17. srpna 2009 v 13:41 | Gaaruška |  Chceš SB?
Chceš Spřátelit??
tak mi pisni
1)Přezdívku
2)Pokud chceš diplomek nebo rozvrh co na něj mám dát
3)Adresu blogu

Diplom za První SB

17. srpna 2009 v 10:09 | Gaaruška |  Diplomi za SB
Mé První SB a je jím Adík její blog je http://sasusaku-hinaru.blog.cz/

Adik si změnila jmeno na Akimoto Sumire

Kekkei genkai - dědičná nebo vrozená vlastnost

15. srpna 2009 v 11:50 | Gaaruška |  Co by vás mohlo zajímat
Kekkei genkai je dědičná vlastnost (anglicky Bloodline Limit), která se vyskytuje jen u členů určitých klanů. Protože tato vlastnost je dána geneticky, není možné okopírovat techniky těchto klanů a ani se je jakoukoli jinou metodou naučit, i když by bylo možné okopírovat je pomocí genetiké manipulace
Byakugan (白眼 doslova znamená "Bílé oko", neboli "Uhrančivý pohled") je speciální dovednost (瞳術 Doujutsu - "Technika očí"), kterou přirozeně ovládají členové klanu Hyuuga. Uživatelé Byakuganu se vyznačují levandulovýma očima bez zornic. Když je Byakugan aktivovaný, má jeho uživatel kolem očí vystouplé žíly.
Uživatel Byakuganu má téměř 360 stupňové zorné pole s výjimkou malého slepého místa za prvním hrudním obratlem, který je jeho jediná známá slabina. Uživatelé Byakuganu vidí cokoli v rozsahu 50 metrů kolem nich, což z nich dělá bojové experty na blízko. Byakugan také dává uživateli schopnost vidět skrz nějakou věc na extrémně dlouhé vzdálenosti. Což se zdá být kombinací rentgenu a termografu, protože jak Hinata uvedla v příběhu s Bikouchu, objekty, které mají stejnou teplotu jako okolí, jsou špatně vidět.

Nejznámější schopnost Sharinganu je zkopírování a zapamatování technik, kterou uživatel pomocí Sharinganu vidí. Může zkopírovat ninjutsu, genjutsu i taijutsu s perfektní přesností, což dovoluje uživateli použít tyto techniky jako jeho vlastní. Ale k tomu musí mít uživatel Sharinganu potřebné dovednosti. Sharingan také poskytuje uživateli neuvěřitelně jasné vnímání a dovoluje mu snadno sledovat rychle se pohybující objekty a dokonce předpovídat jejich následující pohyby. Schopnost sledovat a předpovídat pohyb je velkou měrou založený na schopnosti jednotlivce, málo zkušený uživatel s tím má velké problémy. Plně vyvinutý Sharingan může sledovat vše, i ty nejrychlejší oponenty, dokonce i když sám uživatel nemůže dosáhnout stejné rychlosti. Může také prohlédnout skrz genjutsu a sledovat tok chakry, ale ne tak dobře jako Byakugan.Další jedinečná schopnost Sharinganu je hypnóza, která protivníkovi vsugeruje pohyby a myšlenky. Toto spojeno s ostatními vlastnostmi Sharinganu umožňuje uživateli dokonale napodobovat každý pohyb nepřítele a dokonce je dělat dříve než on, což se pak jeví, jako by uživatel Sharinganu viděl do budoucnosti.
Sharingan je sice dědičný, ale je možné přeoperovat oko s Sharinganem druhé osobě, jako to bylo v případě Hatake Kakashiho, který získal Sharingan od svého zesnulého kamaráda, Obita Uchihy. Ale takto získaný Sharingan má své nevýhody, nelze jej vypnout, pokud se dlouho používá, spotřebuje příliš energie a uživatel omdlí. U členů klanu Uchiha je spotřeba energie Sharinganem minimální.


Nyní jsou známi dva lidé, kteří mohou používat Mangekyou Sharingan, Itachi a Kakashi. Dalším by mohl být Sasuke. A pokud Itachi skutečně zabil všechny členy klanu Uchiha, tak už ho ani nikdo jiný získat nemůže. Více o Kakashiho Mangekyou Sharinganu.
Omae ga kaigan sureba... Ore o fukume Mangekyou Sharingan o atsukau mono wa sannin ni naru.
"Pokud ho aktivuješ... Včetně mě, bude počet lidí, kteří dokážou ovládat Mangekyou Sharingan, tři" - Itachi řekl Sasukemu (originální japonská verze)


Hyoton

Díky jeho zvláštní schopnosti vyvinul Haku několik silných technik. Jeho nejmocnější technika, Makyou Hyou Shou (魔鏡氷晶 "Démonické zrcadlové ledové krystaly"), mu umožnil obklopit protivníka ledovými zrcadly a útočit na něj neuvěřitelnou rychlostí. Také vyvinul techniku Sensatsu Suishou (千殺水 "Tisíc letících vodních jehel smrti"), při která používal jen jednu ruku na tvoření pečetí.

Mokuton


Souma no kou


Sakon a Ukon ze Zvučné Čtyřky měli schopnost sjednotit části svého těla nebo celé tělo s tělem toho druhého pomocí Souma no Kou ("Útok zlodušných dvojčat"). Většinou Ukon spal v Sakonově těle a jeho hlava vyčnívala ze zadní části Sakonova krku. V zápalu boje Ukon pomáhal svýma nohama a rukama při obraně a přidával svou sílu k Sakonovým fyzickým útokům, dokonce mohli rozdělit svá těla do dvou. Také mohli sloučit své tělo s oponentovým tělem pomocí Kisei Kikai no Jutsu (寄生鬼壊の術 "Parazitní démonická demoliční technika"), a tak postupně zabít svými buňkami nového hostitele. Bratři si dle potřeby mohli vyměnit svoje místo, ale podle Ukonových poznámek na to nebyl zvyklý, a když byl schován v jeho těle Sakon, byli slabší


Co je jutsu?

15. srpna 2009 v 10:00 Co by vás mohlo zajímat
V anime i manze se slovo jutsu (čteme "džucu") spojuje s dovedností ninji, kterou nemůže normální člověk vykonávat. K používaní jutsu je nutná manipulace s chakrou a někdy různé ruční pečetě (používá se 12 typů pečetí). Všeobecně jsou jutsu neboli techniky rozděleny do tří kategorií: genjutsu, ninjutsu a taijutsu. Ninjutsu má dvě podkategorie: pečetící techniky a prokleté pečetící techniky, což jsou techniky, které se využívají k tvoření pečetí pro různé účely. Speciálním Jutsu jsou také Senjutsu, které využívají speciální typ chakry. Také sem patří kekkei genkai, což ve skutečnosti nejsou jutsu, ale geneticky zděděné schopnosti, které jsou ovládané jen určitými klany. Některé techniky jsou založené na kekkei genkai, jako například Tsukuyomi (Měsíční čtenář) Uchihy Itachiho, a jsou považované za Hidden jutsu (tajemné techniky).

Techniky se dělí podle obtížnosti nebo podle schopností nezbytných k jejich provádění. Oficiálně se techniky dělí do šesti tříd, ale existují také dvě neoficiální třídy, do kterých se řadí mimořádné techniky. Třída techniky vždy neznamená, že technika zařazená v nižší třídě je méně účinná než technika ve vyšší třídě. Toto rozdělení je podle obtížnosti vykonání jednotlivých technik. Celková účinnost technik velkou měrou závisí na schopnostech jednotlivých ninjů. Dvě neoficiální třídy jsou Hiden jutsu a Kinjutsu (zakázané techniky). Hiden jutsu jsou techniky, které se dědí z jedné generace na druhou v rámci jednoho klanu. Tyto techniky nejsou řazeny do oficiálních tříd, protože mimo daný klan nikdo neví, jak je vykonávat. Kinjutsu, na druhé straně, jsou často techniky, které byly v oficiálních třídách, ale je zakázano se jakoukoli z těchto technik učit nebo ji vykonávat. Techniky mohou být označeny jako Kinjutsu, pokud způsobují velká zranění jejich uživateli, jako třeba technika Hachimon (čteme "Hačimon" - Otevření osmi bran), nebo pokud jsou tyto techniky již ve své podstatě temné a zlověstné, jako jsou ty, které používá Orochimaru.

Oficiální rozdělaní technik do tříd

Třída E: úroveň student Akademie
Třída D: úroveň Genin
Třída C: úroveň Chuunin
Třída B: úroveň Jounin
Třída A: úroveň Kage nebo Jounin
Třída S: Skryté techniky: extrémní úroveň
ukazky:
Organizace

13. srpna 2009 v 21:33 Co by vás mohlo zajímat

AKATSUKI

Akatsuki je malá organizace nejvyšší úrovně. Organizace má nanejvýš deset členů a nepřesné množství agentů. Ačkoli má slušnou síť agentů v různých vesnicích, tito jedinci jsou obvykle ovládáni nějakou technikou. Členové Akatsuki jsou všichni z třídy S, a jsou to nejhledanější a nebezpeční ninjové.
Přesná kritéria pro přijetí do skupiny jsou neznámá, ale jisté jsou mimořádné bojové schopnosti a nelítostné chování. Jedinečné rysy (genetické nebo jiné) se také zdají být běžnými faktory pro přijetí. Členové se zřídkakdy setkají osobně, místo toho komunikují přes telepatii nebo přes hvězdnou projekci. Celá skupina je viděna ve 135 dílu, kde se právě setkávají přes hvězdnou projekci. Takto se setkali naposledy před sedmi lety, kdy organizaci opustil Orochimaru.
Cílem organizace je ovládnutí světa. Jejich plán je dost jednoduchý. Za prvé získat dost peněz (nevím teday na co), za druhé vyvolat války mezi vesnicemi a za třetí pomocí chycených ocasých démonů ovládnout svět.


Členové Akatsuki jsou oblečeni do podobného oblečení: dlouhé, tmavé plášťě s červenými mraky a s vysokým límcem. Všichni členové také nosí purpurový lak na nehty a velké kuželové slaměné klobouky s malými bodci.

VOJENSKÁ POLICIE V LISTOVÉ

Vojenská policie v Listové je specialní organizace, ostatní vesnice mají pravěpodobně také podobné organizace. Vojenská policie se většinou skládá z členů klanu Uchiha. Klan Uchiha tuto organizaci založil, nyní ovšem zbyli pouze Sasuke a Itachi, takže do vojenské policie nyní mohou všichni. Vojenská policie hlídá dodržovaní práva uvnitř vesnice. Jejich pravomoc je prakticky neomezená. Jediné, kdy nemohou zasáhnout, jsou věci pod přímým dohledem Hokageho.

SEDM LEGENDÁRNÍCH ŠERMÍŘŮ Z MLŽNÉ..


Sedm legendárních šermířu z Mlžné je název pro skupinu označující extrémně nadané a silné ninji ze Skryté Mlžné Vesnice. Není známo, podle čeho či jak byli vybíráni. Jisté však je, že všichni jsou extrémně nadaní.
Každý ze Sedmi legendárních šermířů z Mlžné používá nějákou sílu,kupříkladu Raiga využíval sílu blesku.
Zatím jsou známí pouze tři členové, a to Korosuki Raiga, Momochi Zabuza a Hoshikagi Kisame. Zbylí čtyři Legendární šermíři nejsou zatím známí. Všichni tři známí členové odešli ze Skryté Mlžné Vesnice a přidali se k někomu. Kupříkladu Kisame šel k Akatsuki. Ze tří známích šermířů je živý pouze Kisame.

ZVUČNÁ ČTYŘKA

Zvučná čtyřka (dočasně pětka) byla skupina nejsilnějších ninjů Skryté Zvučné Vesnice (Otogakure). Orochimaru si je sám vybral. Do Zvučné čtyřky (pětky) patřili Sakon a Ukon (žijící v jednom těle, počítají se jako jeden člen), Jiroubou, Tayuya, Kidoumaru a Kaguya Kimimaro (pátý člen).
Členové Zvučné čtyřky mají všichni Orochimarovu prokletou pečet'. Ta jim umožňovala získat větší objem chakry a síly vůbec.
Několik členů této skupiny se do ní dostalo kvůli svým jedinečným genetickým rysům (kekkei genkai). Např. Kimimaro může používat své kosti dle své vůle, takže na něj prakticky nikdo nemohl zaútočit.
Zvučná čtyřka však zdaleka nebyla tak zkušená jako členové Akatsuki, s Akatsuki by se nikdy nemohli měřit, a to i přesto, že jim pomáhala jejich prokletá pečet'.

Členové

Kaguya Kimmimaro: Dokáže používat své kosti dle své vůle, proto si ho vzal Orochimaru do party. Je to poslední člen klanu Kaguya.
Jiroubou: Extrakalorický člověk, je dokonce tlustší než Chouji, se kterým bojoval. Má účes typu pankáč a nesnáší, když Tayuya mluví sprostě.
Sakon a Ukon: Bratři žijící v jednom těle. Mají své kekkei genkai, díky kterému dokáží skvěle bojovat. Není známo, z jakého klanu jsou.
Kidoumaru: Člověk, který má šest rukou, připomíná pavouka a dokáže tkát pavučiny. Dokáže také vyvolat pavouka. Bojoval s Nejim.
Tayuya: Jediná dívka ve Zvučné čtyřce, také jako jediná používá zvuk jako zbraň. K boji používá flétnu. Bojovala se Shikamarem

Srandovní

12. srpna 2009 v 20:19 obrázky
No sasuke co tam delaš??
Jak na naruta: No přece nalakat ho na ramen
Haha Chudačci Sasuke vyhrál.

Nazdárek

11. srpna 2009 v 17:46 | Gaaruška
Pozdrav
Nazdárek jako první bych vás chtěla přivítat na mém novém blogísku o Narutovi a dalších anime. Zatím tu přibydou jen obrázky, ale brzo zde přibudou i povídky 1 bude tajemná dívka recenze by měla vyjít brzo.Ttak se těšte a pište komentíky
Gaaruška