Vítáme vás na našem blogu... Snad se vám tu bude líbit... Přejeme pěknou zábavu!!

Pravidla blogu...ZDE...

Zápis SB ZDE

Adminky jsou:

Offline

Listopad 2009

Plosím hlásky...

26. listopadu 2009 v 16:13 | Gaaruška

Mooc vás prosím hlásněte pro mě .....TU..... jsem tam jako Gaaruška s tímto blogem... Mooc vám děkuji...


NEw SB

13. listopadu 2009 v 20:45 | Gaaruška |  Diplomi za SB
Tak a je tu další SB a je jím Michal
Z jeho klásním blogem http://emo-ghotic-naruto.blog.cz/

Tajemná dívka 4 díl

13. listopadu 2009 v 20:37 | Gaaruška |  Povídky
Tajemná dívka 4 díl
Sen a Lin obě mysleli na to samé kde se vzala za námi ani jsem si toho nevšimla radši jí neodpovídaly místo toho zrychlili. Šli ke věži a cestou potkaly ještě nějaké ninji ale ty Nin bez váhání zabyla.
-------------------------Písečný tým----------------------------------
Gaara, Kankurou a Temari už také mají 2 svitek a míří si to k věži. Gaara přemýšlel a Kankurou ten jen koukal na Gaaru. Temari
přemýšlela nad týmem který na čelenkách nemá žádný znak, protože o žádné vesnici beze znaku nikdy neslyšela (poznámka autora: Tým, o kterém mluvím je tým kde je Nin) Dorazily k věži a ani se nezašpinily ( samozřejmě
vždyť
všechnu
práci dělal Gaara) hned po nich přišel tým Nin.Temari si je prohlížela a stale přemýšlela od kať budou. Gaara a Nin na sebe koukaly, jako kdyby se chtěly zabít. Ani tým Nin neměl žádní škrábanec pouze Nin mela kapičku krve na botě. Sen a Lin se právě vydýchávali z toho, co viděli.
...............................................Vzpomínka ........................................
Nin:Jé nazdárek panové copak potřebujete? Ninja:nedělej ze sebe andílka a koukej nám dát svitky maličká a my vás pak necháme jít (to tak pomyslel si)Nin:(Usmívá se a odpovídá)neměl by jsi lhát (najednou se objevila za nim ani sen s lin nestačily mrknout Nin mu položila ruku na rameno a kunai mu zapíchla do zad a řekla nikdy by si neměl dívce říkat maličká když nevíš co je zač. Usmála se a další kunai mu vrazila do ramene .ninjova mysl jak to ze se nemohu hýbat?cítím jako by mě něco dusilo a co je vůbec ta holka zač? Nestvůra, démon či co? Nin: To co tě dusí je písek kterého si se nadýchal, když jsi mluvil hlupáku (ninja padá k zemi mrtvý a Nin se pouze usmívá.)
………………………………………………….konec vzpomínky……………………
--------------------------Ve věži-------------------
Anko bojovala s Orochimarem a teď sedí ve věži. Najednou do místnosti vtrhne ninja který hlídá kdo dorazí do věže. Ninja: Slečno Anko, musíte se na něco podívat. Anko: Co se děje?
Ninja: Slečno Anko musíte na něco podívat. Anko: Co se zase děje? Ninja: Podívejte se na tohle.
Ninja pustil kazetu, kde byl tím z písečné. Anko: Co je na tom divného?
Ninja: Podívejte se na ten čas. Anko: To je nemožné. I nám všem co jsme tady trvá cesta sem nejméně den a to i těm nejlepším. A oni to stihli jenom za hodinu? A nemají ani škrábanec ani nejsou umazaní. Ninja: Ano a asi po 5 minutách došel ten tým bez znaku na čelence. Anko: Jak tak na to koukám tak tahle zkouška bude velmi zajímavá. Ninja: Slyšel jsem, že tyto týmy měli první zkoušku naprosto správně prý si nikdo nevšimnul, že používali nějakou techniku. Anko: Máme tu moc dobrých týmů.
Ninja:Až moc dobrých.
-------------------------------U Akatsuki----------------------------------------
Itachi: Zatracenej Orochimaru proč vykecal kde máme ukryt? Zetsu: Ninjové tu budou za 2 dny možná za den a půl. Konan: No teď to akorát vyhodit do vzduchu. Pein: Správně. Deidara: Počkat ještě jsem si nevzal svoje zrcátko. Hidan: K čemu ti kurva bude zrcátko? Deidara: Nestarej se. Konan: To tví zrcátko máš v kapse ty pako? Sasori máš všechny svoje loutky? Sasori: Neměj starost.
(Poznámka autorky: Akatsuki se musí přestěhovat do nového úkrytu protože Orochimaru řekl nějaké vesnici kde jsou a oni teď jdou k nim aby je zabily a proto se musí přestěhovat jinam)
Pein: Deidaro teď je to na tobě. Deidara: Jasan (Udělal pár pečetí a ………BUM) Sasori: Stejně to není umění. Dedara: Nezačínejte zas senpaj. Pein: Vyrážíme. Konan: Hai.
(za 2 dny došli do nové skrýše)
-----------------------------------------V nové skrýši------------------------------------
Pein: Tak jsme tu. Itachi: Je to tu malé. Sasori: Jo souhlas. Konan: Neserte mě a zapadněte dovnitř.
Deidara: No jo už jdeme.

Ahojík..

11. listopadu 2009 v 19:07 | Spoluadminka Martina

NEW SB plus omluva

11. listopadu 2009 v 15:14 | Gaaruška |  Diplomi za SB
Tak je tu další SB a je jím Keiko Uchiha
Blog najdete na adrese: http://akatsuki77.blog.cz/
Doufám že se líbí
OMLUVA:
Těm co dlužím diplomky se mlouvám ale nejdou mi dát na blog tak musím udělat jiné .
A další díl povídky bude za dlouho. PROMIŇTE
Tak zatím Gaaruška

Tak Jo Jsem Zpátky

4. listopadu 2009 v 18:54 | Gaaruška

Tak Jsem Zpátky Jste Rádi?? I když jsem uvažovala že tento blog smáznu ale neudělala jsem to jinak by mě moje nej kamarádka zabila . A děkuji všem za odpovědi na otázkyJo a zítra sem přidám pár věcí dnes už ne. Tak zatím vaše Gaaruška

2 otázky

3. listopadu 2009 v 18:30 | Gaaruška
Ještě než se oficiálně vrátím mám na vás 2 otázky prosím o odpovědi.

1)Mám pokračovat v tomto blogu??
2)Mám stále psát povídky??

Odpovídejte ANO nebo NE předem děkuji vaše Gaaruška