Vítáme vás na našem blogu... Snad se vám tu bude líbit... Přejeme pěknou zábavu!!

Pravidla blogu...ZDE...

Zápis SB ZDE

Adminky jsou:

Offline

Duben 2011

Dotaz

3. dubna 2011 v 22:30 | Gaaruška |  Naše keci
Ahoj omlouvám se za mou neúčast na blogu ale vůbec nwm jestli sem někdo chodí a ani nwm kolik lidí by stálo o to aby se tento blog znovu rozjel neříkám, že tu budu každej den ale každej tejden bych sem mohla něco přidat tak prosím všechny co by o to stály tak ať písnou kuju.
Majitelka blogu Gaaruška

Tajemná dívka 2 díl

3. dubna 2011 v 22:24 Povídky
Tajemná dívka 2 díl
Všimla sem si menšího detajlíku že tu chybí 2 díl povídky tajemná dívka a tak ho sem přidávám pokud zanechate komentík budu jen ráda příjemné čtení vaše Gaaruška


v duchu si pomyslela to je ale pitomec.Potom myslela na toho kluka z písečné.

1 zkouška skončila ale někdo vlítnul do učebny Nin: tady jsou samí blázni pošeptala prý je to 2 zkoušející a její jméno je Anko řekla jim něco o 2 zkoušce a pak všichni se šli připravit.
...................................... Kabuto a zvučný tím...............................................
Kabuto:Dobře jsme to zahráli Dosu
Dosu:Ano ale ta holka mě štve Kabuto: Já ji neznám nikdy sem ji neviděl od kat´ že to je? Dosu : Jak to mám já vědět ty si tady sběratel informací ne? Kabuto: ano ale ta holka by mohla být problém. Dosu: v 2 zkoušce ji zabijeme ale já mám pocit že něco tuší. Kabuto : musíme jí zabít. Dosu : dobrá to si bereme na starost my Kabuto: Ne pro vás má Orochimaru jinou práci máte porazit tým kde je Sasuke Uchiha. Dosu : ale já chci porazit tu holku za to co mi udělala Kabuto: Je to rozkaz! Dosu: tak fajn
..................................................2 den ( 2 zkouška)..........................................
Když se Lin a Sen dozvěděly že budou 5 dní s Nin v lese trošku se vyděsily (bály se aby Nin opět nevybuchla kdyby něco řekly ,ale oni se s ní radši ani nebavily) Pak se podívali na Nin a ta se usmívala sen se podívala co se dělo a pak ušli sela Anko: tady máte papíry v této zkoušce se bude zabíjet pak už to pochopily .Tým z písečné Kankurou taky nechtěl bejt s Gaarou 5 dní v lese . Byl z toho špatní pak se šli rozdávat svitky.
Tým Nin dostal svitek nebes. Po pár minutách otevřely bránu....